2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonları Tüm Işıltısıyla Mağazamızda

Yaz – Kış severek kullandığımız güneş gözlüklerinin popülerliği gün geçtikçe artıyor. Büyükten küçüğe birçok çeşidin bulunduğu güneş gözlüğü modellerinin 2016 trendlerini gerçekten çok seveceksiniz.

Güneş gözlükleri her mevsim temel ihtiyaçlarmızdan biri. Güneşin zararlı ışınlarından gözlerimizi ve göz çevremizi korumamızı sağlayan güneş gözlükleri diğer tüm ürünlerde olduğu gibi her sezon farklı modelleri ile karşımıza çıkıyor. 70’lerden kalma bohem yuvarlak gözlük modellerinden tutunda büyük çerçevelilere ve olmazsa olmaz vintage görünümlü cat-eye gözlüklere kadar her model yeniliklerle hayatımıza giriyor. Kimisi modası hiç geçmeyen gözlükleri tercih ederken kimisi her sezon trendleri yakalamanın peşine düşüyor. Seçtiğimiz dünya markalarının en trend modelleriyle asla geride kalmayacak modanın en yakın takipçisi olacaksınız.

Yüz tiplerine göre gözlük modası…

Her sene trendi yükselerek devam eden büyük çerçeveli gözlükler bu sezon da çok moda. Özellikle oval yüz tipine sahip Özkan Optik severlerin çok seveceği büyük çerçeveli gözlük modellerine bakmadan geçmeyin deriz. Küçük yüzlü kişiler için çok önermediğimiz büyük çerçeveli gözlüklere alternatif olarak feminen modellerden vazgeçemem diyenler için biçilmiş kaftan olan Cat-eye gözlük modelleri de geçen sene olduğu gibi bu sezon vitrinimizde yerini aldı.

Güneş gözlüğü çarpıcı bir çekiciliğe ulaşmanın en hızlı yoludur.

Harry Winston
2016 İlkbahar Yaz Vitrin Tasarım

Baharın gelişiyle yepyeni güneş gözlüğü ve optik modellerle birlikte mağazamızın vitrininde de bahar coşkusu izlerini gösterdi.

Bir cevap yazın